גוזיקה שרותי מדיה

אינטרנט

בעזרת המומחים שלנו תוכל לקבל את מיטב שרותי האינטרנט החשובים לך, מדואר אלקטרוני תחת שם המתחם שלך עד לאתר שישמש כחלון הראווה שלך מול העולם,

הקשר שלך מול הלקוח, כמוצר משלים צוות המומחים שלנו יוכלו לקדם את אתר האינטרנט שלך על מנת להגיע לחשיפה מקסימלית מול הלקוחות הפוטנציאלים שלך.

דואר אלקטרוני תחת שם המתחם שלך (Domain)

הדואר האלקטרוני הוא חלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו וחלק לא פחות חשוב בעסק שלנו, תכתובות עם ספקים, לקוחות, נותני שרות היום מתבצעות יותר ויותר בדואר האלקטרוני, אם זה מטעמי נוחות בשל כניסת הטלפונים החכמים לחיינו ואם זה בגלל נוחות התיוק, שמירת המידע והמנעות מטביעה בטונות של ניירת שרובה יכולה להיות מיותרת.

כמובן שניתן להשתמש באחד משרותי הדואר האלקטרוני הניתן חינם לכל דורש (Hotmail / Gmail) או להשתמש בתיבת הדואר הניתנת אצל ספק האינטרנט, הצורות הלו יתנו את מבוקשך אבל הצורה המקצועית יותר תהיה עם שם המתחם שלך, כך כרטיס הביקור שלך יהיה עם כתובת החברה שלך והלקוח יקבל את המייל ממיל שהוא שלך ולא שם שרות חינמי כלשהו.

אתרי תוכן

חלון הראווה שלך מול העולם הוא אתר האינטרנט שלך, באתר תוכל לחשוף בפני הלקוח מידע על חברתך, להציג את השרותים המוצעים, להציג את המוצרים ע"י גלרית תמונות, קבלת בקשות למידע והצעות מחיר ע"י טפסים אלקטרונים שתקבל ישירות לתיבת המייל שלך, קישור מול רשתות חבריות ועוד מגוון רחב של פתרונות.

אתר האינטרנט בזמנינו הוא חלק חשוב בחיי החברה שלך ושמירת האתר עדכני במידע יעזור לך להחזיר לקוחות שוב ושוב אליך כדי להתעדכן.

 

Social Share Counters